Kontakt
+420 224 311 763
Objednávky
Chcete-li objednat on-line, vyplňte prosím náš objednávkový formulář
Objednat hned

Společnost ClickPark s.r.o., dříve City Parking Group, je společností v České republice, která se zabývá organizací dopravy v klidu. Naší předností je individuální přístup ke každému zákazníkovi a především dlouholeté zkušenosti s návrhem, organizací a spravováním Městských Parkovacích Systémů, stejně jako s prodejem, instalací a servisem parkovacích technologií.

Jsme lídrem v rámci poskytování komplexních řešení pro parkování a poskytování souvisejících služeb pro města, veřejné instituce i soukromé subjekty. Hlavní činnost společnosti se týká především poskytování služeb, a to při navrhování a organizování Městských zón placeného stání, stejně jako návrhu, organizace a správy uzavřených parkovišť jak u veřejných, tak komerčních staveb.

Mnohaleté zkušenosti s optimalizací a řešením parkování v centrech měst, nám umožňují vytvářet unikátní systémy v provozování parkovacích míst, které uživatelům poskytují komfort při parkování a zároveň optimalizují finanční výhody pro vlastníky, tedy města i soukromé vlastníky.